06
paź

Z jakich powodów gram u bukmacherów?

Tak naprawdę znam bardzo wielu ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy uwielbiają typy bukmacherskie. Świetnie znam ową dziedzinę, ponieważ sam grywam u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż oczywiście w czasie kariery niestety nie wygrałem wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę ciągle grał u buków!
A to dlaczego? Cóż, fakty są takie, że zasadniczo to sytuacja jest taka, iż uwielbiam dreszczyk emocji – gdy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, wreszcie czuję, że żyję. Chciałbym w następnej części tekstu napisać odrobinę na temat poprawnego typowania meczów.
Sądzę, że dzisiaj miłośnicy obstawiania meczów mają dużo łatwiejsze życie – w końcu bez najmniejszego problemu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewniakami, ale mogą w jakimś stopniu uchronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chciałbyś postawić na AC Milan w spotkaniu z Chelsea Londyn, ale dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za drugą drużyną, bo choćby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz okazję dokładnie przemyśleć własną grę. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. Chyba, że nie jesteś pełnoletni.
źródło:
- http://www.dwdglaz.com.pl
- http://nautic.com.pl
- askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.